HP DesignJet T1600 36 inç Yazıcı (3EK10A)
Projeye ivme kazandırın. Son derece basit çözümler ve en kolay PDF baskısı 1 ile herkesin her seferinde harika sonuçlar alması kolaydır. En kompakt, sessiz yazıcıda 2 en yüksek baskı hızı ile işlerinizi zamanında teslim edin.
- Baskı hızı: 180 A1/saat, 19,3 saniye/A1 1
- Model boyutu: 914 mm
- Renkli baskı kalitesi (en iyi): 2400 x 1200 optimize edilmiş dpi’ye kadar
- Güç tüketimi: 100 W (baskı); < 36 W (hazır); < 10 W (uyku); 0,3 W (kapalı)
- Baskı teknolojisi: HP Termal Inkjet
- Minimum boyutlar (G x D x Y): 1390 x 760 x 1080 mm
- Ağırlık: 82 kg
Kategoriler: Plotter
Açıklama
HP DesignJet T1600 36 inç Yazıcı (3EK10A)
| İşlevler | Yazdırın |
|---|---|
| Baskı hızı | 180 A1/saat, 19,3 saniye/A1 1 |
| Mürekkep damlası | 6 pl (C, M, Y, G, pK); 9 pl (mK) |
| Verilen baskı kartuşu hacmi | 300 ml (C, M, Y, G, pK, mK); 130 ml (C, M, Y, G, pK, mK) |
| Mürekkep türleri | Boya bazlı (C, M, Y, pK, G); pigment bazlı (mK) |
| Baskı kartuşu sayısı | 6 (C, M, Y, G, pK, mK) |
| Yazıcı kafası | 1 evrensel baskı kafası |
| Baskı sarf malzemelerinin rengi | Camgöbeği, macenta, sarı, fotoğraf siyahı, mat siyah, gri |
| Renkli baskı kalitesi (en iyi) | 2400 x 1200 optimize edilmiş dpi’ye kadar |
| Biten çıktı için işlem | Yaprak besleme, otomatik önden yüklemeli rulo beslemesi, tümleşik çıktı istifleyici 2, baskı malzemesi bölmesi, otomatik yatay kesici |
| Ortam boyutları standart (metrik rulolar) | 279 – 914 mm |
| Rulo dış çapı | 140 mm |
| Maksimum rulo girişi | 1 |
| Rulo maksimum ağırlığı | 11,9 kg |
| Önerilen ortam | C6810A HP Parlak Beyaz Inkjet Kağıdı (FSC® onaylı) 3 (geri dönüştürülebilir) 4 914 mm x 91,4 m (36 inç x 300 ft); C6980A HP Kuşe Kağıt (PEFC™ onaylı) 3 (geri dönüştürülebilir) 4 914 mm x 91,4 m (36 inç x 300 ft); L5C80A HP Evrensel Kalın Kuşe Kağıt, 3 inç Rulo İç Çapı (FSC® onaylı) 3 (geri dönüştürülebilir) 4 914 mm x 91,4 m (36 inç x 300 ft); D9R28A HP Everyday Mat Polipropilen, 3 inç Rulo Çapı 914 mm x 61 m (36 inç x 200 ft) |
| Baskı malzemesi kalınlığı | En fazla 19,7 mil |
| Ortam kalınlığı (metrik) | 0,5 mm’ye kadar |
| Ortam genişliği, maksimum | 914 mm |
| Desteklenen Ana Uygulamalar | Çizimler; Haritalar; Ortofotolar; Sunumlar; Modeller |
| Yazdırılamayan alan (yaprak) | 3 x 22 x 3 x 3 mm |
| Yazdırılamayan alan (rulo medya) | 3 x 3 x 3 x 3 mm |
| Ortam boyutları, özel | 210 x 279 – 914 x 1219 mm |
| Desteklenen ortam boyutları | A4, A3, A2, A1, A0 |
| Baskı malzemesi türleri | Bond ve kuşe kağıt (bond, kuşe, kalın kuşe, çok kalın plus mat, renkli), teknik kağıt (doğal eskiz, yarı saydam bond, parşömen), film (şeffaf, mat, polyester), fotoğraf kağıdı (saten, parlak, yarı parlak, mat, çok parlak), duratrans, kendinden yapışkanlı (çift yönlü yapışkan film, iç mekan kağıdı, polipropilen, vinil) |
| Ortam ağırlığı, önerilen | 60 – 328 g/m² |
| Model boyutu | 914 mm |
| Dahili Depolama | 500 GB kendi kendine şifreleme |
| Çizgi doğruluğu | ±%0,1 5 |
| Ürünle gelen yazıcı sürücüleri | Windows için raster sürücüsü, macOS için AirPrint |
| Baskı dilleri | HP-GL/2, HP-RTL, TIFF, JPEG, CALS G4 |
| Baskı teknolojisi | HP Termal Inkjet |
| Teorik minimum çizgi genişliği | 0,02 mm (1200 dpi’da adreslenebilir PDF) |
| İsteğe bağlı yazıcı dilleri | Adobe PostScript 3; Adobe PDF 1.7 |
| Baskı yolu | USB flash sürücüden doğrudan baskı, paylaşılan ağ klasöründen baskı, Windows için HP sürücüsü, Android için HP Baskı Hizmeti, MacOS ve iOS için Apple AirPrint sürücüsü, Chrome OS için HP Print, HP Click, iOS ve Android için HP Smart Uygulaması |
| Bağlantı, standart | Gigabit Ethernet (1000Base-T), Wi-Fi (isteğe bağlı Jetdirect aksesuarı ile), aşağıdaki standartları destekler: TCP/IP, BootP/DHCP (yalnızca IPv4), DHCPv6, TFTP (yalnızca IPv4), SNMP (v1, v2c, v3), Apple Bonjour Uyumlu, WS Discovery, Yerleşik Web Sunucusu (HTTP, HTTPS), IPsec, SMTP (e-posta), Raw IP baskı (9100), LPD, IPP, WS baskı, NTLM v2, SMBv3, SSL/TLS, 802.1X kimlik doğrulama (LEAP, PEAP, EAP-TLS), DFS |
| HP ePrint yeteneği | Evet |
| Ağa bağlanmaya hazır | Standart |
| Güvenlik özellikleri | HP Güvenli Önyükleme, Beyaz Listeye Alma, TPM, Rol Tabanlı Erişim Denetimi, LDAP ve Kerberos kimlik doğrulaması, SNMPv3, HTTPS, Güvenli-IPP, IPsec/Güvenlik Duvarı, Sertifika yönetimi, 802.1X, TLS 1.0/1.1/1.2, HP Web Jetadmin ile uyumlu, HP JetAdvantage Se |
| Mobil baskı yeteneği | iOS, Android ve Chrome OS mobil uygulamalarından doğrudan baskı; iOS ve Android için HP ePrint ve HP Smart uygulamasıyla e-postadan baskı |
| Minimum boyutlar (G x D x Y) | 1390 x 760 x 1080 mm |
| Paket boyutları (G x D x Y) | 1477 x 767 x 800 mm |
| Ağırlık | 82 kg |
| Paket ağırlığı | 113 kg |
| bellek | 128 GB (dosya işleme) 6 |
| Akustik güç emisyonları (aktif, baskı) | ≤ 5,9 B(A) (çalışırken), 4,9 B(A) (boşta), ≤ 3,5 B(A) (uyku) |
| Akustik basınç emisyonları | 42 dB(A) (çalışırken), 32 dB(A) (boşta), < 17 dB(A) (uyku) |
| Çalıştırma nem aralığı | %20 – 80 Bağıl Nem |
| Çalışmadığı Zamanki Nem Aralığı | %0-90 bağıl nem |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 – 35ºC |
| Çalışma ısısı aralığı | 41 to 95ºF |
| Depolama Isısı | -25 – 55ºC |
| Depolama Isısı | -13 to 131ºF |
| Güç tüketimi | 100 W (baskı); < 36 W (hazır); < 10 W (uyku); 0,3 W (kapalı) |
| Güç | Giriş voltajı (otomatik ayarlama) 100-240 V (±10%), 50/60 Hz (±3 Hz), En çok 2 A |
| Ürünle gelen yazılım | HP Click, HP mobile, ePrint ve IOS/Android desteği artı mobil için HP Smart uygulaması, HP Web Jetadmin, HP JetAdvantage Security Manager, HP SmartTracker (isteğe bağlı) |
| Elektromanyetik uyumluluk | Aşağıdakiler dahil Sınıf B şartlarıyla uyumludur: ABD (FCC kuralları), Kanada (ICES), AB (EMC Direktifi), Avustralya (ACMA), Yeni Zelanda (RSM), Çin (CCC), Japonya (VCCI), Kore (KCC) |
| Energy star sertifikalı | Evet |
| Çevre sertifikası | ENERGY STAR, AEEE, RoHS (AB, Çin, Kore, Hindistan), REACH, EPEAT |
| Emniyet | ABD ve Kanada (CSA onaylı); AB (LVD ve EN 60950-1 uyumlu); Rusya, Beyaz Rusya, Kazakistan (EAC); Ukrayna (UA); Singapur (PSB); Çin (CCC); Arjantin (IRAM); Meksika (NYCE); Hindistan (BIS) |
| Garanti | İki yıllık sınırlı donanım garantisi. Garanti ve destek seçenekleri ürüne, ülkeye/bölgeye ve yerel yasal koşullara bağlı olarak değişir. |
| Kutunun içeriği | HP DesignJet T1600 Yazıcı, yazıcı sehpası ve baskı malzemesi bölmesi, mil, baskı kafaları, tanıtım amaçlı mürekkep kartuşları, kullanıcı kılavuzu, güç kabloları |
Değerlendirmeler (0)
5 üzerinden 0 oy aldı
0 reviews
5 üzerinden 5 oy aldı
0
5 üzerinden 4 oy aldı
0
5 üzerinden 3 oy aldı
0
5 üzerinden 2 oy aldı
0
5 üzerinden 1 oy aldı
0
“HP DesignJet T1600 36 inç Yazıcı (3EK10A)” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et
Özellikler
Birinci sınıf ve basit bir deneyim
En kompakt ve sessiz yazıcı ile ekiplerinizin üretken bir şekilde çalışmasını sağlayın. Son derece basit çözümler ve en kolay PDF baskısı doğru sonuçlara ulaşmayı kolaylaştırır. HP Smart uygulaması ile işleri mobil cihazınızdan kolayca basın ve paylaşın.
Performansın gücüyle tasarımı teslim edilmeye hazır bir işe dönüştürün
Projenin her aşamasında işinizi ilerletin. En yüksek baskı hızları 3 ve tümleşik otomatik baskı istifleme ile işlerinizi zamanında teslim edin. Benzersiz Adobe PDF Print Engine 5 ile çizgilerden çarpıcı renklere kadar en ince detayları gösterin.

Değerlendirmeler
Clear filtersHenüz değerlendirme yapılmadı.