HP DesignJet Studio 24 inç Yazıcı (5HB12A)
Bulunduğu ortama uyum sağlayan modern ofis tasarımlıdır ve performansı da şık tasarımı kadar etkileyicidir. Rulo ve tepsi arasında otomatik geçiş yaparak farklı boyutlardaki işleri kolayca basın. A1 plot başına 26 saniye kadar kısa sürede yüksek hızlı baskının keyfini çıkarın. 1 GB bellek.
- Baskı hızı: A1 kağıda 26 sn/sayfa, saatte 81 A1 baskısı 1
- Model boyutu: 610 mm
- Renkli baskı kalitesi (en iyi): 2400 x 1200 optimal dpi’ye kadar
- Güç tüketimi: <35 W (baskı), <5,6 W (hazır), <2,1 W (uyku), <0,2 W (bekleme)
- Baskı teknolojisi: HP Termal Inkjet
- Minimum boyutlar (G x D x Y): 1013 x 555 x 932 mm
- Ağırlık: 33,6 kg
Kategoriler: Plotter
Açıklama
HP DesignJet Studio 24 inç Yazıcı (5HB12A)
| İşlevler | Yazdırın |
|---|---|
| Baskı hızı | A1 kağıda 26 sn/sayfa, saatte 81 A1 baskısı 1 |
| Mürekkep damlası | 5,5 pl (C, M, Y); 12 pl (K) |
| Yazıcı kafasının püskürtme uçları | 1376 |
| Verilen baskı kartuşu hacmi | 80 ml (K); 38 ml (K); 29 ml (C, M, Y) |
| Mürekkep türleri | Boya tabanlı (C, M, Y); pigment tabanlı (K) |
| Baskı kartuşu sayısı | 4 (C, M, Y, K) |
| Yazıcı kafası | 1 (camgöbeği, macenta, sarı, siyah) |
| Yüksek kapasitede baskı kapasitesi (renkli) | Bakım rutinleri hesaba katıldığında, 20 ml mürekkep 101 A1 sayfa baskı kapasitesi sunar 2 |
| Baskı sarf malzemelerinin rengi | Mavi, kırmızı, sarı, siyah |
| Renkli baskı kalitesi (en iyi) | 2400 x 1200 optimal dpi’ye kadar |
| Maksimum optik yoğunluk (siyah) | 8 L* dakika/2,10 D 3 |
| Biten çıktı için işlem | Yaprak besleme, rulo besleme, otomatik yaprak besleyici, baskı malzemesi bölmesi, otomatik yatay kesici |
| Ortam boyutları standart (metrik rulolar) | 279 – 610 mm |
| Rulo dış çapı | 100 mm |
| Maksimum rulo girişi | 1 |
| Rulo maksimum ağırlığı | 4,1 kg |
| Önerilen ortam | Q1396A HP Evrensel Bond Kağıt (FSC® onaylı) 4 (geri dönüştürülebilir) 5 610 mm x 45,7 m;C6019B HP Kuşe Kağıt (FSC® onaylı) 4 (geri dönüştürülebilir) 5 610 mm x 45,7 m;C6029C HP Ağır Kuşe Kağıt (FSC® onaylı) 4 (geri dönüştürülebilir) 5 610 mm x 30,5 m |
| Baskı malzemesi kalınlığı | En fazla 11,8 mil |
| Ortam kalınlığı (metrik) | 0,3 mm”ye kadar |
| Ortam genişliği, maksimum | 610 mm |
| Desteklenen Ana Uygulamalar | Çizimler; Sunumlar; Render’lar |
| Yazdırılamayan alan (yaprak) | 5 x 5 x 5 x 17 mm (manuel besleme); 5 x 5 x 5 x 5 mm (giriş tepsisi) |
| Yazdırılamayan alan (rulo medya) | 5 x 5 x 5 x 5 mm |
| Ortam boyutları, özel | Otomatik yaprak besleyici: 210 x 279 – 330 x 482 mm; elle besleme: 210 x 279 – 610 x 1897 mm |
| Desteklenen ortam boyutları | Otomatik yaprak besleyici: A4, A3; elle besleme: A4, A3, A2, A1 |
| Baskı malzemesi türleri | Bond ve kuşe kağıt (bond, kuşe, kalın kuşe, düz, parlak beyaz, şablon), teknik kağıt (doğal eskiz), film (şeffaf, mat), fotoğraf kağıdı (saten, parlak, yarı parlak, polipropilen), kendinden yapışkanlı (yapışkanlı, polipropilen) |
| Ortam ağırlığı, önerilen | 60 – 280 g/m² (rulo/elle besleme); 60 – 220 g/m² (otomatik yaprak besleyici) |
| Model boyutu | 610 mm |
| Dahili Depolama | Yok |
| Çizgi doğruluğu | ±%0,1 6 |
| Ürünle gelen yazıcı sürücüleri | Windows ve macOS için tarama sürücüsü |
| Baskı dilleri | HP-GL/2, HP-RTL, CALS G4, JPEG, URF |
| Baskı teknolojisi | HP Termal Inkjet |
| Teorik minimum çizgi genişliği | 0,02 mm |
| Baskı yolu | HP Smart uygulamasıyla Print Anywhere özelliği, HP Click, macOS için HP sürücüsü, Windows için HP sürücüsü, Chrome OS için baskı desteği, e-postayla baskı, Android için HP Baskı Hizmeti Eklentisi, Apple AirPrint |
| Bağlantı, standart | Gigabit Ethernet (1000Base-T), Hi-Speed USB 2.0, Wi-Fi 802.11a/b/g/n, Wi-Fi Direct |
| Uzaktan baskı etkin | Evet |
| Tek bir tıklamayla çok boyutlu dosyaları basın | Evet |
| Minimum boyutlar (G x D x Y) | 1013 x 555 x 932 mm |
| Paket boyutları (G x D x Y) | 1199 x 590 x 524 mm |
| Ağırlık | 33,6 kg |
| Paket ağırlığı | 43 kg |
| bellek | 1 GB |
| Akustik güç emisyonları (aktif, baskı) | 5,8 B(A) (çalışırken), <3,4 B(A) (boşta) |
| Akustik basınç emisyonları | 42 dB(A) (çalışırken), <16 dB(A) (boşta) |
| Çalıştırma nem aralığı | %20 – 80 Bağıl Nem |
| Çalışmadığı Zamanki Nem Aralığı | %0-95 bağıl nem |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 – 40ºC |
| Çalışma ısısı aralığı | 41 to 104ºF |
| Depolama Isısı | -25 – 55ºC |
| Depolama Isısı | -13 to 131ºF |
| Çalışma yüksekliği | 3000 m’ye kadar |
| Plastik ağırlığına göre donanımda tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik | %10 |
| Güç tüketimi | <35 W (baskı), <5,6 W (hazır), <2,1 W (uyku), <0,2 W (bekleme) |
| Güç | Giriş voltajı (otomatik aralık): 100-240 V (±%10), 50/60 Hz (±3 Hz), 1200 mA maks. Çift voltajlı değildir, güç kaynağı # Seçenek kodu tanımlayıcılı parça numarasına göre değişir. |
| Ürünle gelen yazılım | HP Click, HP Smart uygulaması, Windows için HP Print Preview, HP Easy Start, Windows için HP DesignJet Utility, HP Support Assistant |
| Elektromanyetik uyumluluk | Aşağıdakiler dahil Sınıf B şartlarıyla uyumludur: ABD (FCC kuralları), Kanada (ICES), AB (EMC/RED Direktifleri), Avustralya (ACMA), Yeni Zelanda (RSM), Çin (CCC), Japonya (VCCI); B Sınıfı ürün olarak onaylıdır: Kore (KCC) |
| Energy star sertifikalı | Evet |
| Çevre sertifikası | ENERGY STAR; AEEE; EU RoHS; EAEU RoHS; REACH; ErP |
| Emniyet | ABD ve Kanada (CSA onaylı); AB (LVD, EN 60950-1 ve EN 62368-1 uyumlu); Rusya, Beyaz Rusya, Kazakistan (EAC); Ukrayna (UA); Singapur (PSB); Çin (CCC); Arjantin (IRAM); Hindistan (BIS); Meksika (NYCE) |
| Garanti | İki yıllık sınırlı donanım garantisi. |
| Kutunun içeriği | HP DesignJet Studio 24 inç Yazıcı, yazıcı sehpası, otomatik yaprak besleyici, rulo kapağı, baskı kafası, tanıtım amaçlı mürekkep kartuşları, mil, hızlı başvuru kılavuzu, kurulum posteri, güç kablosu |
Değerlendirmeler (0)
5 üzerinden 0 oy aldı
0 reviews
5 üzerinden 5 oy aldı
0
5 üzerinden 4 oy aldı
0
5 üzerinden 3 oy aldı
0
5 üzerinden 2 oy aldı
0
5 üzerinden 1 oy aldı
0
“HP DesignJet Studio 24 inç Yazıcı (5HB12A)” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et

Değerlendirmeler
Clear filtersHenüz değerlendirme yapılmadı.