HP DesignJet T850 36 inç Yazıcı (2Y9H0A)
Dünyanın en kolay A4-A0 deneyimlerinden biriyle ekibinizin hızını en üst seviyeye çıkarın. 1 Entegre kağıt tepsisiyle çok boyutlu baskı işlerini sadeleştirin. Baskı iş akışlarını HP Click ile kolaylaştırın. Bu kompakt plotter ile ofis ve çevre gereksinimlerini karşılayın.
- Baskı hızı: A1 kağıtta 25 sn/sayfa, saatte 90 A1 baskısı 1
- Model boyutu: 914 mm
- Renkli baskı kalitesi (en iyi): 2400 x 1200 optimize edilmiş dpi’ye kadar
- Güç tüketimi: 35 W (baskı), <5,5 W (hazır), <2,5 W (uyku), <0,2 W (bekleme). Otomatik yazıcı açma/kapatma zamanlaması.
- Baskı teknolojisi: HP Termal Inkjet
- Minimum boyutlar (G x D x Y): 1407 x 701 x 967 mm
- Ağırlık: 47 kg
Kategoriler: Plotter
Etiketler: HP DesignJet T850 36 inç Yazıcı
Açıklama
HP DesignJet T850 36 inç Yazıcı (2Y9H0A)
| İşlevler | Yazdırın |
|---|---|
| Baskı hızı | A1 kağıtta 25 sn/sayfa, saatte 90 A1 baskısı 1 |
| Mürekkep damlası | 6 pl (C, M, Y); 12,6 pl (mK) |
| Yazıcı kafasının püskürtme uçları | Renk başına 1376; Toplam 5504 |
| Verilen baskı kartuşu hacmi | 300 ml, 130 ml |
| Mürekkep türleri | Pigment bazlı (C, M, Y, mK) |
| Baskı kartuşu sayısı | 4 (C, M, Y, mK) |
| Yazıcı kafası | 1 (C, M, Y, mK) |
| Baskı sarf malzemelerinin rengi | Camgöbeği, macenta, sarı, mat siyah |
| Renkli baskı kalitesi (en iyi) | 2400 x 1200 optimize edilmiş dpi’ye kadar |
| Maksimum optik yoğunluk (siyah) | 15 L* dakika/1,7 D 2 |
| Biten çıktı için işlem | Sayfa besleme, rulo besleme, kağıt tepsisi (50 sayfa kapasitesi), baskı malzemesi bölmesi, otomatik yatay kesici |
| Ortam boyutları standart (metrik rulolar) | 369 – 914 mm |
| Rulo dış çapı | 100 mm |
| Maksimum rulo girişi | 1 |
| Rulo maksimum ağırlığı | 6,2 kg |
| Önerilen ortam | HP Evrensel Bond Kağıt (FSC® onaylı) 3 (geri dönüştürülebilir) 4; HP Kuşe Kağıt (FSC® onaylı) 3 (geri dönüştürülebilir) 4; HP Ağır Kuşe Kağıt (FSC® onaylı) 3 (geri dönüştürülebilir) 4 |
| Baskı malzemesi kalınlığı | En fazla 11,8 mil |
| Ortam kalınlığı (metrik) | 0,3 mm”ye kadar |
| Ortam genişliği, maksimum | 914 mm |
| Desteklenen Ana Uygulamalar | Çizimler; Rendering; Sunumlar; Haritalar; Posterler |
| Yazdırılamayan alan (yaprak) | 5 x 5 x 5 x 5 mm |
| Yazdırılamayan alan (rulo medya) | 5 x 5 x 5 x 5 mm |
| Ortam boyutları, özel | Kağıt tepsisi: 210 x 279 – 305 x 457 mm; Elle besleme: 210 x 279 – 914 x 1676 mm |
| Desteklenen ortam boyutları | Kağıt tepsisi: A4, A3; Elle besleme: A4, A3, A2, A1, A0 |
| Baskı malzemesi türleri | Bond ve kuşe kağıt (bond, kuşe, kalın kuşe, düz, parlak beyaz, şablon), teknik kağıt (doğal eskiz), film (şeffaf, mat), fotoğraf kağıdı (anında kuruyan saten, anında kuruyan parlak), kendinden yapışkanlı (yapışkanlı mat/parlak, yapışkanlı polipropilen parlak), Polipropilen (mat) |
| Ortam ağırlığı, önerilen | 60 – 280 g/m² (rulo/manuel besleme); 60 – 220 g/m² (giriş tepsisi) |
| Model boyutu | 914 mm |
| Dahili Depolama | Yok |
| Çizgi doğruluğu | ±%0,1 5 |
| Ürünle gelen yazıcı sürücüleri | macOS ve Windows için Raster sürücüsü, Windows için HP-GL/2 sürücüsü |
| Baskı dilleri | TIFF, JPEG, URF, HP-GL/2, HP-RTL, CALS G4 |
| Baskı teknolojisi | HP Termal Inkjet |
| Teorik minimum çizgi genişliği | 0,02 mm (raster sürücüsü yoluyla) |
| Baskı yolu | Android ve iOS cihazlar için Wi-Fi Direct, uzaktan baskı, Apple AirPrint ve HP uygulaması, Windows ve macOS yazıcı sürücüleri, Chrome OS baskı desteği |
| Bağlantı, standart | Gigabit Ethernet (1000Base-T), Wi-Fi 802.11b/g/n |
| HP ePrint yeteneği | Evet |
| Ağa bağlanmaya hazır | Standart |
| Güvenlik özellikleri | HP Güvenli Ön Yükleme, beyaz listeye alma, Güvenlik olay günlüğü, Ağ bağlantı noktalarını ve protokollerini devre dışı bırakma, SNMPv3, 802.1x uyumluluğu, TLS/SSL, HP Web JetAdmin, HP Güvenlik Yöneticisi, SIEM Entegrasyonu |
| Uzaktan baskı etkin | Evet |
| Tek bir tıklamayla çok boyutlu dosyaları basın | Evet |
| Minimum boyutlar (G x D x Y) | 1407 x 701 x 967 mm |
| Paket boyutları (G x D x Y) | 1575 x 570 x 650 mm |
| Ağırlık | 47 kg |
| Paket ağırlığı | 71 kg |
| bellek | 1 GB |
| Akustik güç emisyonları (aktif, baskı) | 5,8 B(A) (çalışırken), <3,4 B(A) (boşta) |
| Akustik basınç emisyonları | 42 dB(A) (çalışırken), <16 dB(A) (boşta) |
| Çalıştırma nem aralığı | %20 – 80 Bağıl Nem |
| Çalışmadığı Zamanki Nem Aralığı | %0-95 bağıl nem |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 – 40°C |
| Çalışma ısısı aralığı | 41 to 104°F |
| Depolama Isısı | -25 – 55°C |
| Depolama Isısı | -13 to 131°F |
| Çalışma yüksekliği | 3000 m’ye kadar |
| Plastik ağırlığına göre donanımda tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik | %42 |
| Güç tüketimi | 35 W (baskı), <5,5 W (hazır), <2,5 W (uyku), <0,2 W (bekleme). Otomatik yazıcı açma/kapatma zamanlaması. |
| Güç | Giriş voltajı (otomatik aralık): 100-240 V (±%10), 50/60 Hz (±3 Hz), 1,2 A maks |
| Ürünle gelen yazılım | Windows ve macOS için HP Click, Windows, macOS, Android ve iOS için HP uygulaması |
| Elektromanyetik uyumluluk | Aşağıdakiler dahil Sınıf B gereksinimleriyle uyumludur: ABD (FCC kuralları), Kanada (ICES), AB (RED Direktifi), Avustralya (ACMA), Yeni Zelanda (RSM), Çin (CCC), Japonya (VCCI); Kore (KCC) |
| Energy star sertifikalı | Evet |
| Çevre sertifikası | ENERGY STAR, EPEAT, UL ECOLOGO® sertifikalı mürekkepler, CE işareti (WEEE, RoHS, REACH, ErP dahil). Geçerli WW RoHS malzeme kısıtlama gereksinimlerine uygundur. |
| Emniyet | ABD ve Kanada (CSA onaylı); AB (RED direktifi, EN 62368-1 uyumlu); Singapur (PSB); Çin (CCC); Meksika (NYCE); Arjantin (IRAM); Hindistan (BIS) |
| Garanti | İki yıllık sınırlı donanım garantisi. Garanti ve destek seçenekleri ürüne, ülkeye/bölgeye ve yerel yasal koşullara bağlı olarak değişir. |
| Kutunun içeriği | HP DesignJet T850 Yazıcı, baskı kafası, tanıtım mürekkep kartuşları, yazıcı sehpası, mil, kılavuz, garanti broşürü, güç kablosu |
Değerlendirmeler (0)
5 üzerinden 0 oy aldı
0 reviews
5 üzerinden 5 oy aldı
0
5 üzerinden 4 oy aldı
0
5 üzerinden 3 oy aldı
0
5 üzerinden 2 oy aldı
0
5 üzerinden 1 oy aldı
0
“HP DesignJet T850 36 inç Yazıcı (2Y9H0A)” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et
Özellikler
EN KOLAY ÇÖZÜMLERDEN : Tek tıkla çok boyutlu baskı
Dünyanın en kolay baskı deneyimlerinden biriyle hızı en üst seviyeye çıkarın. 2 Manuel olarak rulodan sayfaya geçmeye gerek kalmadan A4-A0 işler basın. Farklı baskı boyutlarında yüksek kaliteli sonuçlar elde edin. 300 ml kartuşlar sayesinde yazıcınıza daha nadiren müdahale edin.
BAĞLI: Dilediğiniz her yerden güvenle çalışın
Dilediğiniz her yerden güvenle çalışın. HP Click ile daha az adımda baskı alarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. HP Wolf Pro Security ile yazıcınızı ve verilerinizi siber tehditlerden koruyun. HP uygulaması ile cihazınızı yönetin ve uzaktan baskı alın. 3

Değerlendirmeler
Clear filtersHenüz değerlendirme yapılmadı.