HP DesignJet T830 24 inç Çok İşlevli Yazıcı (F9A28D)
En küçük boyutlu geniş format MFP sayesinde tüm iş ortaklarınızı anında proje inceleme sonuçlarından haberdar edin. 1 Kolay anlaşılır, kullanışlı baskı/tarama/kopyalama ve HP DesignJet baskı kalitesi daha verimli iletişim kurmanızı ve projenizi ilerletmenizi sağlar.
- Baskı hızı: A1 kağıda 26 sn/sayfa, saatte 81 A1 baskısı 2
- Model boyutu: 610 mm
- Renkli baskı kalitesi (en iyi): 2400 x 1200 optimal dpi’ye kadar
- Güç tüketimi: 35 watt (baskı), 3,5 watt (uyku), 0,2 watt (bekleme)
- Baskı teknolojisi: HP Termal Inkjet
- Minimum boyutlar (G x D x Y): 1098 x 605 x 1155 mm
- Ağırlık: 46,7 kg
Kategoriler: Plotter
Açıklama
HP DesignJet T830 24 inç Çok İşlevli Yazıcı (F9A28D)
| İşlevler | Baskı, fotokopi, tarama |
|---|---|
| Baskı hızı | A1 kağıda 26 sn/sayfa, saatte 81 A1 baskısı 1 |
| Mürekkep damlası | 6 pl (C, M, Y); 12,6 pl (mK) |
| Yazıcı kafasının püskürtme uçları | 1376 |
| Verilen baskı kartuşu hacmi | HP 728 Mürekkep Kartuşu: mat siyah, camgöbeği, macenta, sarı (300 ml); camgöbeği, macenta, sarı (130 ml); mat siyah (69 ml); camgöbeği, macenta, sarı (40 ml) |
| Mürekkep türleri | Boya bazlı (C, M, Y); pigment bazlı (mK) |
| Baskı kartuşu sayısı | 4 (C, M, Y, mK) |
| Yazıcı kafası | 1 (C, M, Y, mK) |
| Baskı sarf malzemelerinin rengi | Camgöbeği, macenta, sarı, mat siyah |
| Renkli baskı kalitesi (en iyi) | 2400 x 1200 optimal dpi’ye kadar |
| Maksimum optik yoğunluk (siyah) | 8 L* dakika/2,10 D 2 |
| Biten çıktı için işlem | Yaprak besleme, rulo besleme, giriş tepsisi, baskı malzemesi bölmesi, otomatik yatay kesici |
| Ortam boyutları standart (metrik rulolar) | 279 – 610 mm |
| Rulo dış çapı | 100 mm |
| Maksimum rulo girişi | 1 |
| Rulo maksimum ağırlığı | 4,1 kg |
| Baskı malzemesi kalınlığı | En fazla 11,8 mil |
| Ortam kalınlığı (metrik) | 0,3 mm”ye kadar |
| Ortam genişliği, maksimum | 610 mm |
| Desteklenen Ana Uygulamalar | Çizimler; İşlemeler; Sunumlar |
| Yazdırılamayan alan (yaprak) | 5 x 5 x 5 x 5 mm |
| Yazdırılamayan alan (rulo medya) | 5 x 5 x 5 x 5 mm |
| Ortam boyutları, özel | Giriş tepsisi: 210 x 279 – 330 x 482 mm; Elle besleme: 330 x 482 – 610 x 1897 mm |
| Desteklenen ortam boyutları | Giriş tepsisi: A4, A3; Elle besleme: A2, A1 |
| Baskı malzemesi türleri | Mektup kağıdı ve kuşe kağıt (mektup kağıdı, kuşe kağıt, ağır kuşe kağıt, geri dönüştürülmüş, düz, parlak beyaz), teknik belge (doğal aydınger, parşömen), film (şeffaf, mat), fotoğraf kağıdı (saten, parlak, yarı parlak, premium, polipropilen), kendinden yapışkanlı (yapışkanlı, polipropilen) |
| Ortam ağırlığı, önerilen | 60 – 280 g/m² (rulo/manuel besleme); 60 – 220 g/m² (giriş tepsisi) |
| Model boyutu | 610 mm |
| Dahili Depolama | Yok |
| Çizgi doğruluğu | ±%0,1 3 |
| Ürünle gelen yazıcı sürücüleri | Windows için HP-GL/2, HP-RTL sürücüleri; macOS ve Windows için raster sürücüsü |
| Baskı dilleri | HP-GL/2, HP-RTL, TIFF, JPEG, CALS G4, URF |
| Baskı teknolojisi | HP Termal Inkjet |
| Teorik minimum çizgi genişliği | 0,02 mm (HP-GL/2 kullanılabilir) |
| Garanti edilen minimum çizgi genişliği | 0,07 mm (ISO/IEC 13660:2001(E)) |
| Baskı yolu | HP ePrint, Apple AirPrint ve Android ve iOS cihazlar için HP Smart uygulaması üzerinden mobil baskı için Wi-Fi Direct, Windows ve macOS yazıcı sürücüleri, Chrome OS için baskı desteği, USB flash sürücüden baskı |
| Ortalama haftalık baskı hacmi (D/A1) | Haftada 90 A1/D baskı |
| Fotokopi küçültme / büyütme ayarları | %50 – 400 |
| Kopyalama ayarları | İçerik türü; Açık/Koyu; Arka plan gürültüsü temizleme; Arka plan rengini temizleme; Şablon çevirme; Saydam ortamlar; Renkli; Tam tarama genişliği (24 inç); Otomatik eğim düzeltme; Yeniden boyutlandır; Kopya Kenar Boşlukları; Kalite |
| Gelişmiş tarama çözünürlüğü | 600 dpi |
| Tarama çözünürlüğü, optik | En fazla 600 dpi |
| Doğrusal tarama hızı | En fazla 3,81 cm/sn (renkli, 200 dpi); En fazla 11,43 cm/sn (gri tonlamalı, 200 dpi) |
| Tarama dosyası biçimi | JPEG, PDF, TIFF |
| Tarama giriş modları | E-postaya tarama, buluta (HP Smart uygulaması üzerinden), ağa, USB’ye, bilgisayara, mobil cihaza tarama |
| Maksimum ortam ağırlığı | 0,8 mm |
| Tarama boyutu, maksimum | 610 mm x 2,77 m |
| Tarama boyutu, minimum | 203 x 127 mm |
| Tarayıcı tipi | Yaprak beslemeli, CIS (Temaslı Görüntü Sensörü), baskı malzemesi sıkışması algılama sensörü, önden beslemeli tarama yöntemi |
| Bağlantı, standart | Gigabit Ethernet (1000Base-T), Wi-Fi 802.11b/g/n |
| Bağlantı, isteğe bağlı | HP USB 3.0 – Gigabit LAN Adaptör |
| HP ePrint yeteneği | Evet |
| Ağa bağlanmaya hazır | Standart |
| Mobil baskı yeteneği | HP ePrint, Apple AirPrint™ ve HP Smart uygulamasıyla mobil baskı için Wi-Fi Direct ve yerel Wi-Fi bağlantısı. Şu işletim sistemlerini kullanan çoğu telefondan ve tabletten baskı almayı destekler: Android, iOS |
| Minimum boyutlar (G x D x Y) | 1098 x 605 x 1155 mm |
| Paket boyutları (G x D x Y) | 1310 x 570 x 645 mm |
| Ağırlık | 46,7 kg |
| Paket ağırlığı | 65,7 kg |
| bellek | 1 GB |
| Akustik güç emisyonları (aktif, baskı) | 6,5 B(A) (çalışırken), <3,4 B(A) (boşta) |
| Akustik basınç emisyonları | 48 dB(A) (çalışırken), <16 dB(A) (boşta) |
| Çalıştırma nem aralığı | %20 – 80 Bağıl Nem |
| Çalışmadığı Zamanki Nem Aralığı | %0-95 bağıl nem |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 – 40ºC |
| Çalışma ısısı aralığı | 41 to 104ºF |
| Depolama Isısı | -25 – 55ºC |
| Depolama Isısı | -13 to 131ºF |
| Güç tüketimi | 35 watt (baskı), 3,5 watt (uyku), 0,2 watt (bekleme) |
| Güç | Giriş voltajı (otomatik aralık): 100-240 V (±%10), 50/60 Hz (±3 Hz), 1,2 A maks |
| Ürünle gelen yazılım | HP Click, HP Smart uygulaması, HP Support Assistant, Windows için HP Baskı Önizleme, macOS ve Windows için HP DesignJet Yardımcı Programı |
| Elektromanyetik uyumluluk | Şu B Sınıfı şartlarıyla uyumludur: ABD (FCC kuralları), Kanada (ICES), AB (EMC/R&TTE Direktifleri), Avustralya (ACMA), Yeni Zelanda (RSM), Çin (CCC), Japonya (VCCI); A Sınıfı ürün olarak onaylıdır: Kore (KCC) |
| Energy star sertifikalı | Evet |
| Çevre sertifikası | ENERGY STAR, EPEAT, CE işareti (RoHS, WEEE, REACH dahil). Çin, Kore, Hindistan, Vietnam, Türkiye, Sırbistan ve Ukrayna’daki WW RoHS malzeme kısıtlamaları gereksinimleriyle uyumludur. |
| Emniyet | ABD ve Kanada (CSA onaylı); AB (LVD, EN 60950-1 ve EN 62368-1 ile uyumlu); Rusya (EAC); Singapur (PSB); Çin (CCC); Meksika (NYCE); Arjantin (IRAM); Hindistan (BIS) |
| Garanti | 1 yıllık sınırlı garanti. Garanti ve destek seçenekleri, ürüne, ülkeye ve yerel yasal gereklere bağlı olarak farklılık gösterir. |
| Kutunun içeriği | HP DesignJet T830 24 inç MFP, baskı kafası, mürekkep kartuşları, yazıcı sehpası, mil, hızlı başvuru kılavuzu, kurulum posteri, başlangıç yazılımı, güç kablosu, yeniden besleme engelleyiciler |
Değerlendirmeler (0)
5 üzerinden 0 oy aldı
0 reviews
5 üzerinden 5 oy aldı
0
5 üzerinden 4 oy aldı
0
5 üzerinden 3 oy aldı
0
5 üzerinden 2 oy aldı
0
5 üzerinden 1 oy aldı
0
“HP DesignJet T830 24 inç Çok İşlevli Yazıcı (F9A28D)” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et
Özellikler
KULLANIŞLI – Hızlı, çevik, kolay anlaşılır baskı/tarama/kopyalama
Zarif tümleşik tasarımlı en kompakt 914 mm (36 inç) geniş format MFP 2 ofis ve inşaat şantiyeleri için idealdir ve HP Click baskı yazılımıyla baskı almayı basitleştirir. HP Mobile Printing sayesinde telefondan ya da tabletten baskı alın. 3
GÜVENİLİR – HP DesignJet kalitesi ve güvenilirliği
Akıllı tarama özellikli bu güçlendirilmiş, all-in-one yazıcı ofisten şantiyeye tüm belge yönetim işlerinizi halleder. A4/A3 giriş tepsisiyle yaptığınız yarı boyutlu baskılarda da HP DesignJet kalitesi elde edin. Yeni sehpa tasarımı C02e emisyonunu azaltır.
Değerlendirmeler
Clear filtersHenüz değerlendirme yapılmadı.