HP DesignJet T630 24 inç Yazıcı (5HB09A)
Dahili sehpalı dünyanın en küçük geniş format yazıcısı 1 ofisinize, bütçenize ve çalışma şeklinize uyacak şekilde tasarlanmıştır. Farklı boyutlarda baskılar içeren projeleri kolayca basın. A1 plot’unuzu 30 saniye kadar kısa bir sürede basın. 1 GB bellek.
- Baskı hızı: A1 kağıda 30 sn/sayfa, saatte 76 A1 baskısı 2
- Model boyutu: 610 mm
- Renkli baskı kalitesi (en iyi): 2400 x 1200 optimal dpi’ye kadar
- Güç tüketimi: <35 W (baskı), <5,6 W (hazır), <2,1 W (uyku), <0,2 W (bekleme)
- Baskı teknolojisi: HP Termal Inkjet
- Minimum boyutlar (G x D x Y): 1013 x 605 x 932 mm
- Ağırlık: 28,9 kg
Kategoriler: Plotter
Açıklama
HP DesignJet T630 24 inç Yazıcı (5HB09A)
| İşlevler | Yazdırın |
|---|---|
| Baskı hızı | A1 kağıda 30 sn/sayfa, saatte 76 A1 baskısı 1 |
| Mürekkep damlası | 5,5 pl (C, M, Y); 12 pl (K) |
| Yazıcı kafasının püskürtme uçları | 1376 |
| Verilen baskı kartuşu hacmi | 80 ml (K); 38 ml (K); 29 ml (C, M, Y) |
| Mürekkep türleri | Boya tabanlı (C, M, Y); pigment tabanlı (K) |
| Baskı kartuşu sayısı | 4 (C, M, Y, K) |
| Yazıcı kafası | 1 (camgöbeği, macenta, sarı, siyah) |
| Yüksek kapasitede baskı kapasitesi (renkli) | Bakım rutinleri hesaba katıldığında, 20 ml mürekkep 101 A1 sayfa baskı kapasitesi sunar 2 |
| Baskı sarf malzemelerinin rengi | Mavi, kırmızı, sarı, siyah |
| Renkli baskı kalitesi (en iyi) | 2400 x 1200 optimal dpi’ye kadar |
| Maksimum optik yoğunluk (siyah) | 8 L* dakika/2,10 D 3 |
| Biten çıktı için işlem | Yaprak besleme, rulo besleme, otomatik yaprak besleyici, baskı malzemesi bölmesi, otomatik yatay kesici |
| Ortam boyutları standart (metrik rulolar) | 279 – 610 mm |
| Rulo dış çapı | 100 mm |
| Maksimum rulo girişi | 1 |
| Rulo maksimum ağırlığı | 4,1 kg |
| Önerilen ortam | Q1396A HP Evrensel Bond Kağıt (FSC® onaylı) 4 (geri dönüştürülebilir) 5 610 mm x 45,7 m;C6019B HP Kuşe Kağıt (FSC® onaylı) 4 (geri dönüştürülebilir) 5 610 mm x 45,7 m;C6029C HP Ağır Kuşe Kağıt (FSC® onaylı) 4 (geri dönüştürülebilir) 5 610 mm x 30,5 m |
| Baskı malzemesi kalınlığı | En fazla 11,8 mil |
| Ortam kalınlığı (metrik) | 0,3 mm”ye kadar |
| Ortam genişliği, maksimum | 610 mm |
| Desteklenen Ana Uygulamalar | Çizimler; Sunumlar; Render’lar |
| Yazdırılamayan alan (yaprak) | 5 x 5 x 5 x 17 mm (manuel besleme); 5 x 5 x 5 x 5 mm (giriş tepsisi) |
| Yazdırılamayan alan (rulo medya) | 5 x 5 x 5 x 5 mm |
| Ortam boyutları, özel | Otomatik yaprak besleyici: 210 x 279 – 330 x 482 mm; elle besleme: 210 x 279 – 610 x 1897 mm |
| Desteklenen ortam boyutları | Otomatik yaprak besleyici: A4, A3; elle besleme: A4, A3, A2, A1 |
| Baskı malzemesi türleri | Bond ve kuşe kağıt (bond, kuşe, kalın kuşe, düz, parlak beyaz, şablon), teknik kağıt (doğal eskiz), film (şeffaf, mat), fotoğraf kağıdı (saten, parlak, yarı parlak, polipropilen), kendinden yapışkanlı (yapışkanlı, polipropilen) |
| Ortam ağırlığı, önerilen | 60 – 280 g/m² (rulo/elle besleme); 60 – 220 g/m² (otomatik yaprak besleyici) |
| Model boyutu | 610 mm |
| Dahili Depolama | Yok |
| Çizgi doğruluğu | ±%0,1 6 |
| Ürünle gelen yazıcı sürücüleri | Windows ve macOS için tarama sürücüsü |
| Baskı dilleri | HP-GL/2, HP-RTL, CALS G4, JPEG, URF |
| Baskı teknolojisi | HP Termal Inkjet |
| Teorik minimum çizgi genişliği | 0,02 mm |
| Baskı yolu | HP Smart uygulamasıyla Print Anywhere özelliği, HP Click, macOS için HP sürücüsü, Windows için HP sürücüsü, Chrome OS için baskı desteği, e-postayla baskı, Android için HP Baskı Hizmeti Eklentisi, Apple AirPrint |
| Bağlantı, standart | Gigabit Ethernet (1000Base-T), Hi-Speed USB 2.0, Wi-Fi 802.11a/b/g/n, Wi-Fi Direct |
| Uzaktan baskı etkin | Evet |
| Tek bir tıklamayla çok boyutlu dosyaları basın | Evet |
| Minimum boyutlar (G x D x Y) | 1013 x 605 x 932 mm |
| Paket boyutları (G x D x Y) | 1155 x 575 x 475 mm |
| Ağırlık | 28,9 kg |
| Paket ağırlığı | 37,4 kg |
| bellek | 1 GB |
| Akustik güç emisyonları (aktif, baskı) | 5,8 B(A) (çalışırken), <3,4 B(A) (boşta) |
| Akustik basınç emisyonları | 42 dB(A) (çalışırken), <16 dB(A) (boşta) |
| Çalıştırma nem aralığı | %20 – 80 Bağıl Nem |
| Çalışmadığı Zamanki Nem Aralığı | %0-95 bağıl nem |
| Çalışma ısısı aralığı | 5 – 40ºC |
| Çalışma ısısı aralığı | 41 to 104ºF |
| Depolama Isısı | -25 – 55ºC |
| Depolama Isısı | -13 to 131ºF |
| Çalışma yüksekliği | 3000 m’ye kadar |
| Plastik ağırlığına göre donanımda tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik | % 30 |
| Güç tüketimi | <35 W (baskı), <5,6 W (hazır), <2,1 W (uyku), <0,2 W (bekleme) |
| Güç | Giriş voltajı (otomatik aralık): 100-240 V (±%10), 50/60 Hz (±3 Hz), 1200 mA maks. Çift voltajlı değildir, güç kaynağı # Seçenek kodu tanımlayıcılı parça numarasına göre değişir. |
| Ürünle gelen yazılım | HP Click, HP Smart uygulaması, Windows için HP Print Preview, HP Easy Start, Windows için HP DesignJet Utility, HP Support Assistant |
| Elektromanyetik uyumluluk | Aşağıdakiler dahil Sınıf B şartlarıyla uyumludur: ABD (FCC kuralları), Kanada (ICES), AB (EMC/RED Direktifleri), Avustralya (ACMA), Yeni Zelanda (RSM), Çin (CCC), Japonya (VCCI); B Sınıfı ürün olarak onaylıdır: Kore (KCC) |
| Energy star sertifikalı | Evet |
| Çevre sertifikası | ENERGY STAR; AEEE; EU RoHS; EAEU RoHS; REACH; ErP; EPEAT Gold |
| Emniyet | ABD ve Kanada (CSA onaylı); AB (LVD, EN 60950-1 ve EN 62368-1 uyumlu); Rusya, Beyaz Rusya, Kazakistan (EAC); Ukrayna (UA); Singapur (PSB); Çin (CCC); Arjantin (IRAM); Hindistan (BIS); Meksika (NYCE) |
| Garanti | 1 yıllık sınırlı donanım garantisi |
| Kutunun içeriği | HP DesignJet T630 24 inç Yazıcı, yazıcı sehpası, otomatik yaprak besleyici, baskı kafası, tanıtım amaçlı mürekkep kartuşları, mil, hızlı başvuru kılavuzu, kurulum posteri, güç kablosu |
Değerlendirmeler (0)
5 üzerinden 0 oy aldı
0 reviews
5 üzerinden 5 oy aldı
0
5 üzerinden 4 oy aldı
0
5 üzerinden 3 oy aldı
0
5 üzerinden 2 oy aldı
0
5 üzerinden 1 oy aldı
0
“HP DesignJet T630 24 inç Yazıcı (5HB09A)” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et

Değerlendirmeler
Clear filtersHenüz değerlendirme yapılmadı.